• Ofis 0212 931 31 34
  • Mobil 0533 684 28 39
  • E-Posta bilgi@boyayalim.com

Yağlı Boya

Başakşehir boya badana , İstanbul boya badana , beylükdüzü boya Badana , ucuz boya badana , hızlı boya badana , kaliteli boya badana ,

Kolayca silinir ve her yüzeye uyumlu içeriği ile rahatlıkla uygulanır.

Sentetik bir yapısı olan yağlı boyalar canlı renk seçenekleri ve uygulandığı alanda oluşturduğu film tabakası ile tercih edilir. Uygulama zorluğu ve çözücü maddesinin tiner olması sebebiyle uzman kişiler tarafından uygulanması gerekir.

Yağlı boyalar parlak yüzeyi sayesinde mükemmel bir silme özelliğine sahiptir. İçeriğindeki kimyasallar sebebi ile uygulama sonrasında birkaç gün koku vermeye devam eder. Parlak yüzeyi renkli canlı gösterme açısından avantaj sağlarken iç mekanlarda büyük alanlara kullanılmasında ışığı yansıtması ile dezavantaj oluşturur. Yağlı boyalar uygulandığı alanı tamamen kapladığı için hava akımını engeller.

Büyük duvarlardan daha çok kapı, pervaz, pencere gibi dar alanlara uygulanması önerilir. Büyük alanlarda ışığı yansıtması ve duvarların nefes almasını önleyen yapısı ile tercih edilmez.

Yağlı boyalar ahşap, demir konstrüksiyon, tuğla, beton, sıva, alçı, alçıpan gibi birçok malzemenin iç ve dış yüzeylerinde rahatlıkla kullanılır. Dekoratif görüntüsünün yanında koruyucu bir özelliği de vardır.

Kolay silinebilen özelliği ile iç ve dış mekanlarda okullar, hastaneler, kamusal alanlar gibi hava koşulları ve kullanım sıklığına bağlı hızlı kirlenen yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.

Yağlı boyanın uygulama zorluğu ve uygulama esnasında kullanılan kokulu kimyasallar sebebi ile uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek işlemler gerekmektedir. Boyayalim.com’ un uzman ekibi boyama işlemlerinde gösterdiği hassasiyeti yağlı boyalarda ekstra hassasiyetle gerçekleştirir. Kusursuz hizmet anlayışımızın içerisinde çalışma alanımızın temizliği ve zamanında iş teslimi de dahildir.

Biz Sizi Arayalım