• Ofis 0212 931 31 34
  • Mobil 0533 684 28 39
  • E-Posta bilgi@boyayalim.com

Silikonlu Boya

boya badana , başakşehir ucuz ve güvenilir hızlı boya badana , istanbul hızlı ve güvenilir boya badana , beylükdüzü boya badana , boyacı ustası , badana ustası

Trendleri takip eden yenilikçi boya ile tanışın.

Silikonlu boya zamanımızın en popüler seçeneklerindendir. Geniş renk seçenekleri, silinebilen kaygan yüzeyi, koku bırakmayan yapısı ile iç mekan uygulamalarında sıklıkla tercih edilirler. Silikonlu boyaların geniş renk kartelasında sizin zevkinizi yansılatan birçok seçenekle karşılaşırsınız.

Yüzey tutuş kabiliyeti yüksek olan silikonlu boyalar uygulanan alanlarda oluşabilecek çatlak ve kabarmaları önler. Uygulama yüzeyini kusursuz bir şekilde kapatan silikonlu boyaların nefes alış verişi azdır. Bu sebeple tavan uygulamalarında tercih edilmezler. Silikonlu boyaların canlı renkleri ve kolay temizlenebilen yapısı ile yapı dışına açılan ( teras, balkon…) alanlarda da kolaylıkla kullanılabilir.

Silikonlu boyalar içeriğindeki kimyasallar yardımı ile küf, mantar gibi oluşumları engeller sizlere hijyenik yaşam alanları sunar. Boyayalim.com boya uygun malzeme seçimi ve uygulama teknikleri ile sizlere silikonlu boya seçeneklerinde de kusursuz hizmet sunar. Silikonlu boyan uygulanacağı alanda toz, önceki boyalardan kalıntılar, ıslaklık olmamalıdır. Titizlikle çalışan ekibimiz uygulama yüzeyini detaylı olarak temizler.

Duvarda bulunan çıkıntılar ya da kabartıları kazıyarak tozlarını yüzeyden uzaklaştırır. Kapı, pencere, süpürgelik, kolan kiriş birleşim yerleri gibi alanlar titizlikle bantlanır. Uygulanacak alanda bulunan mobilyalar ve yer döşemelerini koruman için kapatıcılar kullanılır. Silikonlu boyanın rengini ve pürüzsüz yapısını öne çıkaran astar uygulaması gerçekleştirilir.

İçeriğindeki maddeler ve temizlenebilir yüzeyi ile uzun ömürlü kullanıma açık olan silikonlu boyalar doğru astar ve zemin temizliği ile de ömrünü uzatır. Boyaylim.com çalışma ekibi titizlikle gerçekleştirdiği boyama işleminiz zamanında ve hızla gerçekleştirilir. Silikonlu boyanın kokusuz yapısı ve boyayalim.com’ un disiplinli çalışmaları ile işlemler sonrasında yapılan temizlik ve düzenlemeler ile anahtar teslim bir çalışma gerçekleştirilir.

Biz Sizi Arayalım