• Ofis 0212 931 31 34
  • Mobil 0533 684 28 39
  • E-Posta bilgi@boyayalim.com

Saten Boya

boyacı ustası , boya badana , boya ustası , İstanbul Boyacı Ustası , Başakşehir boyacı ustası , beylükdüzü boya ustası , ucuz boya badana , güvenilir boya badana , hızlı boya badana , boya badana , boya , badana

Estetiğin kusursuz sunumu ile kendinizi şımartın.

Saten ismi itibari ile pürüzsüz anlamına gelen bir boya uygulama çeşididir. Saten boyalar kusursuz yüzeyleri, farklı renk ve ton seçenekleri ve şık görüntüsü ile kullanıldıkları alanlara değer katarlar. Kusursuz bir görünüm sunan saten boyaların uygulama şekli uzmanlık ve beceri gerektirir.

Farklı renkler, koku içermeyen yapısı ve kolaylıkla silinebilen parlak yüzeyi ile birçok yapının iç cephelerinde tercih edilen saten boya uzmanlar tarafından uygulanmalıdır. Uygulanacağı alanın eski boya kalıntılarından uzaklaştırılması ve pürüzsüz bir zemin oluşturmak için detaylı olarak zımparalanması gerekir. Saten boya uygulanacak yüzey 3-4 kat sıva ve saten perdah alçılar ile pürüzsüz bir görünüme ulaşması sağlanır.

Uygulanan sıva tekrar zımparalanarak olası pürüzler tamamıyla yok edilir. Zımpara sonrası oluşacak tozlanma detaylı bir şekilde temizlenir. Saten boyaların yüzey tutulumunu etkileyen toz partiküllerinin yüzeyden temizlenmesi çok önemlidir. İyi tutucu bir zemin oluşturmak ve mukavemeti arttırmak için tüm yüzeyler izole silikon astar ile astarlanır. Silikonlu boya uygulamasına hazır hale gelen yüzeyde bulunan pencere, kapı ,kiriş… gibi alanlar bantlar yardımıyla korunduktan sonra boyama işlemi gerçekleştirilir.

Kusursuz bir görünümü olan saten boyaların kokusuz ve kolay silinebilir özelliği ile çocuk odalarınızda da hijyenik ve estetik bir alan yaratabilirsiniz. Saten boyalar silinebilir yapısı ve işlem öncesi gerçekleştirilen zemin hazırlıkları ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Boyayalim.com olarak boyama esnasında ve öncesinde beceri ve titizlik gerektiren saten boya uygulamalarında da yanınızdayız. Titiz ve disiplinli çalışma arkadaşlarımız temiz, zamanında ve kusursuz hizmet anlayışımız ile saten kusursuzluğunu evlerinize taşıyor.

Biz Sizi Arayalım