• Ofis 0212 931 31 34
  • Mobil 0533 684 28 39
  • E-Posta bilgi@boyayalim.com

Plastik Boya

başakşehirde uygun boya badana ,boya badana , başakşehir boya badana, istanbul boya badana , boyacı ustası , istanbul boya ustası , başakşehir boyacı ustası

Nefes alan, sağlıklı yaşam alanları yaratır.

Palstik boyalar kolay uygulanabilmesi ve düşük maliyetleri ile tercih sebebidir. Işığın direk temas etmediği iç mekanlar için kullanılması daha uygundur. Yapısında göre silikonlu ve silikonsuz olarak iki grupta incelenir. Plastik boyalar su bazlı, mat ve kayganlığı az olan boya çeşitlerindendir.

Su bazlı,mat ve gözenekli yapısından dolayı silinme özeliliği saten boyalara oranla daha azdır. Sık silindiği takdirde renk değişimleri ve dalgalanmalar oluşabilir. Silikonlu plastik boyaların uygulandıkları alana yapışma özelliği maksimum seviyededir. Silikon ilavesi ile plastik boyanın yüzey tutuşu ve esnekliği arttırılmıştır.

Bu sayede uygulama kolaylığı sunan silikonlu plastik boyalar kabarma, çatlama gibi yüzeyde oluşabilecek sorunlar içinde gösterdikleri direnç sebebiyle tercih edilir. İçeriğindeki silikon ilavesi ve matlığı sebebi ile silmeye uygun bir yapısı yoktur. Silikonsuz plastik boyaların silikonlu olanlara oranla yapışkanlığı daha azdır. Nefes alma özelliğine sahiptir olan bu boyaların kabarma ve çatlamalara karşı olan direnci düşüktür.

Silikonsuz plastik boyalar silinebilen boyalardır. Silikonsuz plastik boyalar ile hava ile temas halinde olan alanlarda uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım sağlanır. Bu boyalar iç mekanlarda daha çok tavan boyamalarında uygulanırlar. Plastik boyalarınızın uygulanacağı zeminin detaylı temizliği ve astar uygulamaları boyanızın rengini ve uzun ömürlü kullanımı destekler. Renk çeşitliliği ve ışığı kıran mat yapısı ile tercih edilen plastik boyalar kaygan olmayan yapısı ile toz tutmaya meyillidir.

Temizlik sıkıntısı ve kaygan olmayan yüzeyleri sebebiyle dış mekanlara uygulanmasını önermediğimiz silikonlu plastik boyaları iç mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamız plastik boya uygulamalarında deneyimli çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile sizlere temiz, hızlı ve kusursuz hizmeti ulaştırır. Uygulama alanları ve kullanım şekli ile ilgili sizlerle bilgi paylaşımında bulunur ve zamanında iş teslimi gerçekleştirir.

Biz Sizi Arayalım