• Ofis 0212 931 31 34
  • Mobil 0533 684 28 39
  • E-Posta bilgi@boyayalim.com

HİZMETLERİMİZ

Boyayalim.com olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetin temelinde sektöre olan hakimiyetimiz ve disiplinli çalışma anlayışımız yatmaktadır. İç cephe boyamada tüm detayları düşünen ve sizlere hayalinizdeki yaşam alanlarını sunan uzman ekibimiz zamanında iş teslimi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. İç cephe boyamada kusursuz sonuçlar almak için önemli unsurlar; boyama işlemi yapılacak yüzeyin yapı tahlili, yüzeye uygun yapıda boya seçimi, uygulanacak malzeme ve yöntem seçimi, usta işçilik, dekorasyonu tamamlayıcı renk seçimi şeklinde sıralanır.

Boyayalim.com’ un konusunda uzman kadrosu dekoratif açıdan istediğiniz görünümü doğru teknik ve yapı bilgisi ile sizlere sunar. Boyama işleminin gerçekleştirileceği yüzeyin inşasında kullanılan yapı malzemeleri ve kalitelerine uygun boya seçimleri ile gerçekleştirilen işlemler yaşam alanlarınızdaki estetiğin uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Boyama işleminde zemin hazırlığı en önemli noktalardan biridir. Boyama işlemi öncesinde eski boya kalıntıları temizlemek, yüzeyde bulunan çıkıntıları yok etmek, astar boyasını doğru bir şekilde uygulamak gibi adımlar ile yüzey boyaya hazır hale getirilir.

Ön hazırlıklar seçtiğiniz renk ve uygulamanın estetiğini ön plana çıkarırken uzun ömürlü kullanımı da sağlar. Boyayalim.com ekibi stilinizi yansıtan yaşam alanları oluştururken kullanım şekilleri ve uygulanacak yüzeye uygun seçimler yapabilmeniz için bilgi birikimlerini sizlerle paylaşır, beraber verilen kararlar doğrultusunda uygulamalara başlar. Boyayalim.com ile silikonlu boya, plastik boya, saten boya, dekoratif boya, yağlı boya uygulamaları gibi birçok hizmeti tek bir adresten alabilir böylece bir alan içinde farklı uygulamalarla yaratıcılığınızı sınırlamadan hareket edebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım