• Ofis 0212 931 31 34
  • Mobil 0533 684 28 39
  • E-Posta bilgi@boyayalim.com

Hakkımızda

Biz KİMİZ?

Boyayalim.com Kanaat Gayrimenkul ve İnşaat Ltd. Şti iştirakleri temizlikci.com.tr ve mallprojects.com ile hizmet sektöründeki yerini almıştır. Yıllardır sektörlerinin öncüsü olan bu kuruluşların destekleri ve güvenleri ile yeni bir oluşum olarak iş dünyasına katılan boyayalim.com kusursuz hizmet anlayışı ile farkını ortaya koyar.

İç Cephe Boya sektöründeki 20 yıllık deneyimlerin yanında yeni trendlerin takibi ve teknolojik gelişmelerin sektöre uyarlanmasında öncülük etmeyi hedefleyen boyayalim.com sektöre yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Eğitimli personel, kusursuz hizmet ve zamanında iş teslimi boyayalim.com’ un iş planın temelini oluşturuyor.

Trend renklerin takibi ve uygulama şekilleri konusunda sürekli araştırma halinde olan firmamız müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmıyor, farklı çözüm önerileri ile gerekli noktalarda yönlendirmelerde de bulunur.

Yaşam alanlarınızı oluştururken gösterdiğiniz özen ve hassasiyetin farkında olan çalışma arkadaşlarımız stilinizi evinizin her köşesinde kesintisiz yaşayacağınız mekanlar için sizlerin yanında.

Çeşitliliğin bol olduğu renk skalamız ile mobilyalarınızla oluşturacağınız uyum, aile bireylerinize uygun çözümler, uygulanacak alanın inşasında kullanılan malzemeler, mekanın ışık alma durumu ve açıları gibi birçok konuyu göz önünde bulundurarak sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. İç cephe boyamada her alanın farklı ihtiyaçları ve her ihtiyacın farklı çözümleri olduğun savunan boyayalim.com sizlere özel planlar ile stilinizi duvarlarınıza taşır.

Hayatınızı kolaylaştıran çözümleri sağlıklı, kullanışlı, dekoratif yollar ile sunan boyayalim.com uzman çalışma kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

 

 

Kanaat Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd Şti Boyacı (Boya Badana Ustası) Armut

İstediğiniz markaya özel boyayalım

Biz Sizi Arayalım