• Ofis 0212 931 31 34
  • Mobil 0533 684 28 39
  • E-Posta bilgi@boyayalim.com

Dekoratif Boya

güvenilir boya badana ,boya badana , başakşehir ucuz ve güvenilir hızlı boya badana , istanbul hızlı ve güvenilir boya badana , beylükdüzü boya badana , boyacı ustası , badana ustası

Farklı desen ve renkler ile stilinizi mekanlara yansıtın.

Dekoratif boya iç ve diş mekanlarda dekoratif amaçlı olarak kullanılan boyadır. İtalyan boya olarak da bilinen dekoratif boya ile farklı renk ve desenlerle mekanlarda çeşitli etkiler yaratılır. Estetik ve şık bir boya işleminden fazlasıdır. Stilinizin etkilerini yaşam alanlarınıza da taşıyarak dekorasyonda bütünlük sağlamanıza yardımcı olur. Çok geniş renk ve desen yelpazesine sahip olan dekoratif boya her türlü zemine ve ortama uygundur. Tabanlı, çiziklere karşı dirençli yapısı ile uygulama yüzeylerinde rahat kullanım sağlar.

Dekoratif boyalarda karar verilen şekil devamlılığı, renk tonlarının sürekliliği sonucu direkt etkiler.

İstenilen estetik görünüme ulaşmak için deneyimli ve konusunda uzman kişilerden yardım almalısınız.

Evinizde yenilik yapmaya karar verdiniz ama boyalar ve uygulama teknikleri konusunda yeterli bilgiye sahip değil misiniz?

Boyayalim.com uzman kadrosu ile sizlerin yanınızda.

Dekoratif boyaların birçok farklı ürün ve uygulama çeşitleri ile gerçekleştirilir. İnci ışıltıları içeren sedefli boyalar, kot efekti veren keten boyalar, süet efekti veren boyalar, eskitilmiş antik desenler veren çatlama medyumları dekoratif amaçlı kullanılan boyalardan bazılarıdır.

Yeniliklerin takipçisi olan boyayalim.com her geçen gün artan boya çeşitlerine olan hakimiyeti ve uygulama teknikleri ile dekoratif boya istediğiniz alanlarda da yanınızda. Oluşturulan desenin devamlılığı, renk tonlarının arasında fark olmaması gibi konularda hassasiyet gösteren çalışma arkadaşlarımız bu zorlu uygulamada da zamanında iş teslimini atlamaz.

Boyayalim.com boyama işlemleri, detaylara önem veren yaklaşımı, zamanında iş teslimi, çalışma alanında gösterdiği hijyenik koşullar ile tüm iç cephe boyama işlemlerinde sizlere kusursuz hizmet sunar.

Biz Sizi Arayalım