• Ofis 0212 931 31 34
  • Mobil 0533 684 28 39
  • E-Posta bilgi@boyayalim.com

Çalışmalar

Boyayalim.com yenilikçi bakış açısı ve hizmet anlayışı ile sektöre yön veriyor. Boya sektöründe yenilik takibi ile kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız farklı uygulama teknikleri geliştirerek kaliteyi uygun maliyetler ile sizlere sunuyor. İç mekan boya hizmetlerinde güvenilir firma ve uzman kadro olarak siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.

Boya işlemlerinin tüm detaylarına hakim olan çalışanlarımız merak ettiğiniz tüm detaylarda bilgi birikimlerini sizlerle paylaşıyor. Renk seçiminden, uygulanacak yüzeyin analizine, uygun boya çeşidini belirlemeden, özel dekoratif çözümlere kadar her aşamada yanınızda olan boyayalim.com ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretir.

Uygulayacağınız alanın inşasında kullanılan malzemelerin analizi ve malzemeye uygun boya türü konusunda sizleri bilgilendiren ekibimiz renk seçiminizde de yardımcı olacaktır. Boya işlemi öncesinde yapılan zemin hazırlığı, alçı sıvalar ve astar boyalar boyama işlemi için önemli aşamalardır. Doğru renk seçimi, boya türü seçimi kadar boyama işleminin uygulama kalitesi de kullanım ömrünü uzatan etmenlerdendir.

Proje aşamasında sizlere vaat ettiğimiz uygulamaları eksiksiz olarak yerine getiren ekibimiz zamanında iş teslimine gösterdiğimiz özenin bilinciyle çalışır. Çalışma alanının güvenliği ve temizliği bizler için de önem arz etmekledir. Çalışmalarımız esnasında gerekli korumaları alır, iş tesliminden önce temizliğimiz yapar ve sizlere anahtar teslim bir anlayış ile hizmet sunarız. Yeni binalar, restorasyon çalışmaları, renk değişikliği gibi isteği gibi iç mekan boya işlerinizde siteler, gökdelenler, hastaneler, okullar, daireler… gibi alan ayırt etmeksizin üstün hizmet anlayışımız ile yanınızdayız.

Biz Sizi Arayalım